5 riiuliga raamaturiiul, 40 x 30 x 180 cm, taastatud puit
5 riiuliga raamaturiiul, 40 x 30 x 180 cm, taastatud puit
183.21€

5 riiuliga raamaturiiul, 40 x 30 x 180 cm, taastatud puit

Mudel:
Saadavus:
8720286200759
Laos
183.21€
Saadavus: 15 tk laos
Soovite toote kohta küsida?
Payment
Payment

Lisage meie viie korrusega raamaturiiuliga koju tööstuslikku stiili. Raamaturiiul on täiuslik lahendus raamatute, ajakirjade, dokumentide või kaunistuste nagu fotoraamide ja kollektsioonide hoidmiseks.

Raamaturiiulil on vastupidav pulbervärvitud terasraam, mis annab sellele industriaalse välimuse. Retrostiilis riiulid on valmistatud toekast taaskasutatud puidust, mis on saadud vanade lammutusele minevate majade ristpalkidest, põrandatest ja tugitaladest ning koosneb erinevatest puiduliikidest nagu roosipuu, männipuit, tiikpuu, pöök, tamm, mangopuit, akaatsia jms. See tähendab, et taaskasutatud puidul on nende erinevate puiduliikide omadused. Taaskasutatud puit on juba vananenud, kulunud ja kuivanud, seega ei tõmbu see kokku ega paindu. Iga etappi tehakse suure hoolega, olgu selleks lihvimine, värvimine või lakkimine. Meisterlikkus ja pilkupüüdvad puidukiud muudavad iga mööblieseme omanäoliseks ja järgmisest pisut erinevaks.

Oluline märkus: iga riiuli värvus ja puukiud varieeruvad, muutes iga riiuli ainulaadseks. Tarnitava eseme värvus on juhuslik.

  • Materjal: erivärvilise viimistlusega taastatud puit, pulbervärvitud teras
  • Mõõtmed: 40 x 30 x 180 cm (L x S x K)
  • HOIATUS: ümber minemise vältimiseks tuleb toodet kasutada kaasasoleva seinakinnitusega.
  • Legal Documents:

    Lisateavet selle kohta, kuidas ennetada mööbli ümber kukkumist, leiate siit