Pimendav ruloo 40 x 100 cm valge
Pimendav ruloo 40 x 100 cm valge
22.19€

Pimendav ruloo 40 x 100 cm valge

Mudel:
Saadavus:
8718475860242
Laos
22.19€
Saadavus: 12 tk laos
Soovite toote kohta küsida?
Payment
Payment

Pimendavad rulood on ideaalne lahendus 100% valguse vähendamiseks. See muudab need ideaalseks valikuks sissetuleva valguse blokeerimisel teie kodu või kontori igas toas.

Ruloo tagakülg on kaetud termoplastist hõbedase kihiga. See kiht mitte ainult ei blokeeri sissetulevat valgust, vaid selle soojusomadused hoiavad teie toa talvel soojemana ja suvel jahedamana.

Tänu komplektis olevatele tarvikutele on ruloosid lihtne paigaldada ja kasutada. Kinnitage ruloo seinale või lakke kaasasolevate kruvide ja tüüblitega või riputage rulood akna ülaäärest. Keti saab paigaldada kas vasakule või paremale küljele.

Pange tähele, et antud suurus on kanga suurus. Ülemise toru laius, k.a. kinnitustarvikud, on 3 cm laiemad kui ruloo.

Komplekti kuulub 1 x 40 cm alumine plastikust toru, 1 x 40 cm ülemine alumiiniumist toru, hõbedase peegeldava kattega 100% polüestrist ruloo, 2 x klambrit, 2 x kinnituskonksu, 1 x plastist pallkett, 4 x kruvi ja 4 x tüüblit.

HOIATUS: väikesed lapsed võivad ennast toote küljes olevate rippnööri silmuste, kettide, lintide ja sisemiste nööridega puua. Hoidke nöörid poomise ja sissemässimise vältimiseks lastele kättesaamatus kohas. Nöörid võivad haakuda ümber lapse kaela. Liigutage voodid, turvahällid ja mööbel aknakatte nööridest eemale. Ärge siduge nööre omavahel kokku. Veenduge, et nöörid ei keerduks ega tekitaks silmust.

  • Ruloo värvus: valge
  • Keti värvus: valge
  • Ruloo suurus: 40 x 100 cm (L x K)
  • Keti pikkus: 180 cm
  • Metalltoru diameeter: 18 mm
  • Riie: Polüster: 100%