Puhvetkapp, 120 x 30 x 75 cm, toekas taaskasutatud puit
Puhvetkapp, 120 x 30 x 75 cm, toekas taaskasutatud puit
285.06€

Puhvetkapp, 120 x 30 x 75 cm, toekas taaskasutatud puit

Mudel:
Saadavus:
8719883570587
Laos
285.06€
Saadavus: 17 tk laos
Soovite toote kohta küsida?
Payment
Payment

Erudeeritud ja elegantne puhvetkapp lisab oma taaskasutatud puidust ja rauast ristraamiga kodule vanaaegset võlu ja tööstuslikku stiili. See on teie kodule omapärane ja kütkestav lisa.

Puhvetkapp on valmistatud tugevast taaskasutatud puidust, mis on saadud vanade lammutusele minevate majade ristpalkidest, põrandatest ja tugitaladest ning koosneb erinevatest puiduliikidest nagu männipuit, tiikpuu, pöök, tamm, seeder, mangopuit, akaatsia jms. See tähendab, et taaskasutatud puidul on nende erinevate puiduliikide omadused. Taaskasutatud puit on juba vananenud, kulunud ja kuivanud, seega ei tõmbu see kokku ega paindu. Meisterlik käsitöö ja kaunid puukiud muudavad iga mööblieseme ainulaadseks ja teistest veidi erinevaks. Protsessi iga samm on läbitud suure hoolega, olgu selleks lihvimine, värvimine või lakkimine. Lauaplaat tagab stabiilse ja kindla pinna, millele saate asetada joogid, puuviljakorvi või vaasi, aga ka muid dekoratiivesemeid. Lisaks on sellel kolm ust ja üks riiul, milles on küllaldaselt ruumi väiksemate esemete nagu võtmete, märkmike ja muu pudi-padi hoidmiseks. Toodet on lihtne kokku panna.

Oluline märkus: värvused varieeruvad, nii et iga mööblitükk on teisest pisut erinev ja unikaalne; tarnitava eseme välimus on juhuslik.

  • Materjal: toekas taaskasutatud puit ja pulbervärvitud teras
  • Mõõtmed: 120 x 30 x 75 cm (L x S x K)
  • Kolme ukse ja ühe riiuliga
  • Lihvitud, värvitud ja lakitud